Kartal Psikolog – Kaygı, Panik Atak, Depresyon Terapisi

Kartal psikolog. Klinik Psikolog Emine Varol

Lisans eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladım. Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı başarıyla bitirdim.

Çalışmalarımı yetişkinlerde depresyon, obsesif kompülsif bozukluk, kaygı (anksiyete) bozukluğu, panik bozukluk, sosyal fobi, özgül fobi, sağlık anksiyetesi, travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozuklukları alanlarında çalışıyorum. Psikoterapi seanslarımda, Emdr Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapiden yararlanıyorum.

Kartal Psikolog Çalışma Alanları;

Panik Atak

Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu

Obsesif Kompulsif Bozukluk, Takıntı,

Depresyon

Sosyal Fobi

Travma

Stres Bozuklukları

Öfke Problemleri

Ölüm Korkusu

İlişki Problemleri

Psikolog  Seans Ücretleri

Psikolog seans ücretleri sıkça sorulan sorulardandır. Psikolog ücretleri, çift ve bireysel terapilerde değişmektedir. Ücretler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Kartal En İyi Psikolog

En iyi psikolog, en iyi doktor gibi arayışı  olmamızın bir anlamı var fakat gerçekliği var mıdır? Bir alanda en iyi arayışında olmak yerine somut alanlarda uzman arayışında olmak daha gerçekçi olabilir. Mesela panik atak alanında uzman psikologanksiyete alanında uzman psikolog olduğunu anlamak için uzmanın eğitim bilgilerini ayrıntılı araştırma yapmak, internette uzman hakkında yapılan yorumlara bakmak fikir edinmeyi sağlayabilir.

Kartal Bireysel Terapi

‘‘Acı neden hayatın içinde? Neden acıdan, mutsuzluktan kaçamıyoruz?’’ Acıyla baş etme yöntemimiz bizi acının kendisinden daha çok etkiliyor olabilir mi?
Sizler nasıl baş ediyorsunuz acıyla? Hangi yöntemleri kullanıyorsunuz? Belki alternatif baş etme yöntemleri de vardır?

Kartal Emdr Terapi

Çocukluk çağı travması, yetişkinlik travması, panik atak, yas sürci, fobi, kaygı alanlarında emdr terapisi fayda sağlamaktadır.

Kadıköy’de yaşıyor ve uzman psikolog desteği almak istiyorsanız bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

 

Panik Atak (Panik Bozukluk) Nedir ?

Gaslighting: Duygusal  Manipülasyon

Call Now