Hakkımda

Üsküdar psikolog

İstanbul  psikolog.  Üsküdar İcadiye’de bulunan Primer Psikoloji Merkezi‘nde psikoterapi hizmeti sunuyorum. 

Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden 2008 yılında mezun oldum. Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı başarıyla bitirdim. 

2011 yılında Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi Eğitimi’ni Davranış Bilimleri Enstitüsünden aldım.

2013 yılında Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur tarafından verilen Depresyon ve Kaygı Bozukluklarında etkinliği kabul edilen “Kognitif ve Davranış Terapi” eğitimine başladım. 4 yıllık bu eğitimin ilk süreci olan “Anksiyete Bozuklukları ve Depresyonda Değerlendirme, Vaka Formülasyonu Oluşturma” konularında teori ve uygulamalı ve denetimli Kognitif ve Davranış Terapileri eğitimini tamamladım. Daha sonra eğitimin ikinci aşaması olan “3. Kuşak Terapiler, Yeme Bozuklukları, Alkol-Madde Bağımlılığı, Çocuk-Ergen ve Yaşlılarda KDT, Kişilik Bozuklukları (Şizofreni, Borderline Bipolar), Cinsel İşlev Bozuklukları, Çift Terapisi” konularındaki teorik ve süpervizyon süreçlerini tamamlamış olup EABCT (European Association for Behavioural and Cognitive Therapies)’den akreditasyon sertifikasını ve  ”Psikoterapist” ünvanını almaya hak kazandım.

2019 yılında travma alanında en başarılı terapi yöntemlerinden olan EMDR 1. ve 2. düzey düzey eğitim aşamasını bitirdim. 

Asena Yurtsever’den “Emdr ile Yetişkin Bağlanma Sorunlarıyla Çalışmak”  alanında eğitimi tamamladım.

Profösür Doğan Şahin’den Üstdüzey Kişilik Bozukluklarında Psikodinamik Terapi eğitimini tamamladım ve  süpervizyon aşamasına devam ediyorum.

Çalışmalarıma yetişkinlerde bireysel terapi alanında devam ediyorum. Uzmanlık alanlarım yetişkinlerde depresyon, obsesif kompülsüf bozukluk, kaygı bozukluğu, panik bozukluk, sosyal fobi, özgül fobi, sağlık anksiyetesi, travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozuklukları ve çocukluk travmaları.  

Terapilerimde Bilişsel Davranışçı Terapi, Emdr, Kabul ve Kararlılık Terapisi yöntemlerinden yararlanıyorum. Alanımla ilgili, kongre, eğitim ve atölye çalışmalarını takip etmeye devam ediyorum.

 

İstanbul Psikolog İletişim Bilgileri

ÜSKÜDAR PSİKOLOG FİYATLARI
İcadiye Mah. Cemil Meriç Cad.
No:23 /1  Üsküdar/İstanbul

GSM  +90 542 271 17 87

Call Now