Üsküdar Psikolog

 

Üsküdar psikolog, Üsküdar’da bulunan Primer Psikoloji merkezide psikoterapi hizmeti sunuyorum.

Lisans eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladım. Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı başarıyla bitirdim.

Psikoterapi alanında 4 yıl süren Kognitif Davranışçı Terapi Eğitimini, Emdr 1. ve 2. Modül alanlarında eğitimlerimi başarıyla tamamladım.

Çalışmalarımı yetişkinlerde  depresyon, obsesif kompülsif bozukluk, kaygı (anksiyete) bozukluğu, panik bozukluk, sosyal fobi, özgül fobi, sağlık anksiyetesi, travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozuklukları alanlarında çalışıyorum.  Alanımla ilgili, kongre, eğitim ve atölye çalışmalarını takip etmeye devam ediyorum

Hakkımda ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Üsküdar Psikolog Çalışma Alanları;

Panik Atak

Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu

Obsesif Kompulsif Bozukluk, Takıntı,

Depresyon

Sosyal Fobi

Travma

Stres Bozuklukları

Öfke Problemleri

Ölüm Korkusu

İlişki Problemleri

ÜSKÜDAR PSİKOLOG ÜCRETLERİ

Üsküdar psikolog ücretleri sıkça sorulan sorulardandır. psikolog ücretleri, çift ve bireysel terapilerde değişmektedir. Ücretler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

ÜSKÜDAR EN İYİ PSİKOLOG

Üsküdar en iyi psikolog arayışında olabilirsiniz. En iyi psikolog, en iyi doktor gibi arayışı  olmamızın bir anlamı var fakat gerçekliği var mıdır? Bir alanda en iyi arayışında olmak yerine somut alanlarda uzman arayışında olmak daha gerçekçi olabilir. Mesela panik atak alanında uzman psikolog, anksiyete alanında uzman psikolog olduğunu anlamak için uzmanın eğitim bilgilerini ayrıntılı araştırma yapmak, internette uzman hakkında yapılan yorumlara bakmak fikir edinmeyi sağlayabilir.

Üsküdar’da yaşıyor ve uzman psikolog desteği almak istiyorsanız bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul psikolog randevu, Ateşehir psikolog, ÜmraniyePsikolog.

 

Call Now