Ataşehir Psikolog – Emdr Terapi

Ataşehir psikolog, Primer Psikoloji merkezide psikoterapi hizmeti sunuyorum.

Lisans eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladım. Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı başarıyla bitirdim.

Çalışmalarımı yetişkinlerde depresyon, obsesif kompülsif bozukluk, kaygı (anksiyete) bozukluğu, panik bozukluk, sosyal fobi, özgül fobi, sağlık anksiyetesi, travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozukluklarıalanlarında çalışıyorum.  Alanımla ilgili, kongre, eğitim ve atölye çalışmalarını takip etmeye devam ediyorum

Ataşehir Psikolog Çalışma Alanları;

Panik Atak

Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu

Obsesif Kompulsif Bozukluk, Takıntı,

Depresyon

Sosyal Fobi

Travma

Stres Bozuklukları

Öfke Problemleri

Ölüm Korkusu

İlişki Problemleri

Ataşehir Psikolog Ücretleri

Psikolog seans ücretleri sıkça sorulan sorulardandır. psikolog ücretleri, çift ve bireysel terapilerde değişmektedir. Ücretler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir En İyi Psikolog

En iyi psikolog, en iyi doktor gibi arayışı  olmamızın bir anlamı var fakat gerçekliği var mıdır? Bir alanda en iyi arayışında olmak yerine somut alanlarda uzman arayışında olmak daha gerçekçi olabilir. Mesela panik atak alanında uzman psikologanksiyete alanında uzman psikolog olduğunu anlamak için uzmanın eğitim bilgilerini ayrıntılı araştırma yapmak, internette uzman hakkında yapılan yorumlara bakmak fikir edinmeyi sağlayabilir.

Ataşehir’de yaşıyor ve uzman psikolog desteği almak istiyorsanız bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Gaslighting: Duygusal  Manipülasyon

Panik Atak (Panik Bozukluk) Nedir ?

 

Şimdi Ara